Bioenerji Kaç Seans Olmalı ? Bioenerji Seansları Ne Kadar Sürer ?

Bioenerji seansları 20 yada 30 cm uzaklıktan hiç el değmeden yaklaşık olarak 35 - 40 dakika sürmektedir. Bu seanslar yüz yüze yakın mesafeden olduğu gibi uzak mesafeden de yapılabilmektedir. Fakat ruhsal, zihinsel ve fiziksel anlamdaki enerjisel tıkanıklıkların açılması için en az 3 seans yapılması mutlaka gereklidir. Bunun dışında kişilerin durumlarına göre de bioenerji seansı 3 ila 7 seans arasında olmaktadır.
Bioenerji uzmanı bioenerjiye başlamadan önce kişideki sorunların ne olduğunu öncelikle dinler. Yaşadığı herhangi bir hastalık, tramva yada doğuştan gelen herhangi bir durum var mı ? Ve şu an ki rahatsızlıklarını da dinler ondan sonra yaşadığı yada kendini kötü hissetiği durumla alakalı bedeni bir bütün olarak şifalandırma işlemine başlar.
Bioenerjist burada kişideki tüm bedenin enerji dengesizliğinin giderilmesi için kozmik şifa enerjisini mercekleyerek toplar yani kanal görevi yaparak şifa enerjisini diğer adı ile ilahi nuru kişilere aktarır. Bu aktarma sırasında kişilerde sıcaklık, titreme, üşüme, yada soğukluk gibi bedende bazı haller olabilmektedir. Bu normal bir durumdur.


20 yılı aşkın süredir edindiği tüm deneyim, bilgi ve tecrübelerini belgeli ve resmi sertifikalara sahip olarak yapan Cenap Eryılmaz Bioenerji seansı alarak enerjisini dengeletmek isteyen, aurasının yükseltilmesini isteyen, çakralarını negatif enerjilerden arındırılarak sağlıklı bir bedene sahip olmak isteyen danışanlarına yardımcı olmaktadır.


İletişim : 0530 120 47 97

Asistan İletişim : 0537 648 00 19