Bioenerji Kimlere Uygulanır ?

Gün içerisinde yaşam kalite akışımızdaki olumsuz bazı problemler kendini zamanla fizik bedende hastalık olarak göstermektedir. Hastalıklar önce duygusal, ruhsal, zihinsel ve daha sonra enerjetik katmanlarımızda meydana gelir en son olarak fizik bedene de sirayet eder.

Fizik beden de bir organda yaşanılan herhangi bir sağlık sorunu yada duygusal katmanda oluşan problemler, davranışlarımızla beraber ikili ilişkilerimizi ve çevresel ilişkileride olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu sorunlar bioenerjinin çalışma alanına girer. Kişinin yaşam kalitesini düşüren düşük frekans etkileri bioenerji dengesizliğine ve hastalıklara sebep olur ki bunun da seans alınarak dengelenmesi istenilen frekans seviyesine getirilmesi gereklidir.

Bu yüzden bioenerji doğal yaşam enerjisi anlamına geldiği için yeni doğan bir bebekten tutunda ileri yaş grubundan herkes bioenerji seansı alabilir. Bioenerji ile fizik bedeni güçlendirerek sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşmak mümkündür.

Enerjinizin Dengelenmesi

Bioenerjinizin Yükeltilmesi,

Çakralardaki Enerji Tıkanıklıklarının ve Blokajlarının İptali,

Auranızın Onarılması gibi pek çok konuda

profesyonel destek almak için, Bioenerji konusunda tüm belge ve sertifikalara sahip Cenap Eryımaz 20 yılı aşkın süredir başarılara imza atmış üstadlardandır. Başarılı bioenerji uzmanına yurt dışından da bir çok seans almak isteyen kişiler ulaşmaktadır. Sizde bu konuda destek ve çözüm arıyorsanız iletişim numarasından ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim : 0530 120 47 97

Asistan İletişim : 0537 648 00 19