Bioenerji Nasıl Hissedilir ?

En çok sorulan ve merak edilen konulardan biri olan Bioenerji nasıl hissedilir ? Ve bioenerjinin varlığını nasıl anlayabiliriz ? sorusu.

Bioenerji iki şekilde hissedilebilmektedir. Birinci şekli seans sırasında, ikincisi de kişilerin kendi başlarına yaptıkları uygulamalar ile hissedilemektedir. Seans alan kişilerde uzaktan yada yakın mesafeden uygulama esnasında vücutlarında bir titreşim, uyuşma, karıncalanma yada sıcaklık şeklinde genellikle bioenerjinin hissedildiği deneyimlenerek görülmüştür.

İkinci aşamada Bioenerji avuç içlerinde daha yoğun olarak hissedilebilmektedir. Çünkü enerji bir çok yolla aktarılsada genellikle seans sırasında eller vasıtası ile karşı tarafa uygulanmaktadır. Bedenimizdeki en yoğun enerji noktalarından biri ellerimiz olduğu için yine dua esnasında ellerimizi kullandığımız için enerji noktaları burada çok fazladır.

Ellerde bulunan enerjiyi hissetmeniz adına bir uygulama yapacak olursak avuç içlerinizi birbirine sürterek ve daha sonrasında ellerinizi karşılıklı birbirine bakar duruma getirerek hissetmeye çalıştığınızda burada bir titreşim meydana geldiğini hissedebilmeniz mümkündür.

Eğer yapılan bu uygulamada bir hissiyat oluşmadı ise enerji kanallarınızda tıkanıklıklar yada blokajlar olduğuna işaret etmektedir ki bunun içinde profesyonel bir destek alınması gereklidir.

Nasıl ki yemek yemeden duramıyorsak, nasıl ki nefes almadan yaşayamıyorsak, Bioenerjinin varlığı da bugün gıda kadar, aldığımız nefes kadar çok önemli bir mevzudur.

20 yılı aşkın süredir Bioenerji konusundaki tüm tecrübelerini, deneyimlerini ve bilgilerini Ruhsal Şifa Ofisinde devam ettiren Cenap Eryılmaz Bioenerji seansı almak isteyen herkese yardımcı olmaktadır.

Danışma Hattı İçin

İletişim : 0530 120 47 97

Asistan İletişim : 0537 648 00 19