Bioenerji Nasıl Uygulanır ?

Bioenerji seansları uzak mesafeden yada yakın mesafeden olmak üzere 2 şekilde yapılmaktadır. Bioenerji uzmanı seans sırasında kendi enerjisini kullanmaz. Kozmik enerji akımını ellerinde yoğunlaştırarak seans alacak kişiye bu pozitif şifa enerjisini aktarır. Bu şekilde seans alacak kişinin akord ayarları yapılmakta ve enerjisi düşük rezonanstan yüksek rezonansa çıkarılmaktadır.

Bioenerji uygulaması alan kişiler bir sedyeye yatırılarak 20 yada 30 cm uzaklıkta ki bir mesafen hiç el değmeden yapılmaktadır. Bu uygulama ile kişinin vücudundaki negatif enerji sağıltımı yapılmakta vücut normal ve sağlıklı hale gelmektedir.

Seans sırasında vücuttaki rahatsız olan bölgede küçük titreşimler yada ısıda bir artış meydana gelmektedir. Uygulama esnasında seans alan kişilerin vücutlarında ısınma, soğuma, karıncalanma yada uyuşma gibi bazı belirtiler ortaya çıkmaktadır.

Bioenerji şifasını almak isteyen kişiler öncelikle bu şifaya inanması gereklidir ki, uygulayıcıdan akıp gelen kozmik enerji akımı tam olarak kişinin üzerinde çalışsın. Yani uygulayıcı kişi bu şifayı seans alan kişi ile buluşturmaktadır. O yüzden bioenerji uygulaması kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir.

Bioenerji ruhsal, fiziksel, zihinsel, enerjetik ve duygusal katmanlarda arınma ve temizlenme sağladığı için kişide değişikliklere sebep olmaktadır. Bioenerji seansı alan kişilere pozitif enerji yüklendiği için o kişilerde huzur, rahatlama, dinçlik, yüzlerinde parlaklık meydana gelmektedir.

Bioenerji seansları en az 3 ile 7 seansa kadar yapılmaktadır. Bioenerjinizin dengelenmesi ve negatif enerji blokajlarından arınmak için en az 3 seans alınması gereklidir.

Bioenerji Şifa Seansını Cenap Eryılmaz 20 yılı aşkın süredir edindiği bilgi, birikim, araştırma ve tecrübelerini birleştirerek bu işi resmi bir şekilde yapan tüm belge ve diplomaya sahip Bioenerji Üstadıdır.

Cenap Eryılmaz yaptığı tüm seanslarında yüksek bioenerji ile yapmakta ve bioenerjinin çok ötesinde bir ilim ile sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

- Bozulan auranızın onarılması,

- Çakraların blokajlarının yeniden dizayn edilerek dengeye getirilmesi,

- Panik atak,

- Halsizlik,

- Odak sorunları,

- Dalgınlıklar,

- Unutkanlıklar,

- Uyku sorunları,

- Bozulan enerjinizin ve enerji katmanlarınızın onarılması ve daha pek çok rahatsızlıklarda sizlere yardımcı olmaktadır.


İletişim : 0530 120 47 97

Asistan İletişim : 0537 648 00 19