Uzaktan Bioenerji Nasıl Yapılır ?

Bioenerji pozitif yönde bir şifa enerjisidir. Yüzyıllardan beri kullanılan evrensel bir enerji yöntemidir.

Uzaktan bioenerji seansında zamanın, mekanın ve mesafenin hiç bir önemi yoktur. Yurtdışından ve yurtiçinden bu seansı almak isteyen kişilere yüksek pozitif enerji ile yoğunlaşılarak kişinin frekansları düzeltilebilmekte, ruhsal, zihinsel, enerjetik ve fiziki boyutta da kişilerde değişimlere sebep olunmaktadır.

Bioenerji seansları yakın mesafeden olduğu gibi uzaktan da pozitif enerji transferi ile yapılmaktadır. Uzak mesafeden yapılan bioenerji seansında da aynı yakından yapılan seanslar gibi tüm etkilerini hissedebilirsiniz. Bioenerji seansını uzak mesafeden alabilmek için uygun bir saatte bulunduğunuz ortamdaki bir yere uzanarak yada oturarak gözlerinizi kapatmanız yeterlidir.

Uzaktan bioenerji seansını uzak mesafede olupta gelemeyenler yurtdışında olanlar, hasta olanlar, çalışanlar, durumu ağır olan kişiler, yoğun bakımda olanlar, seyahat kısıtlaması olanların dışında da herkes uzaktan bioenerji seansını alabilirler.

Bioenerji pozitif bir enerji olduğu için hiçbir yan etkisi ve zararı olmayan bir şifa enerjisi türüdür.

Profesyonel anlamda 20 yılı aşkın süredir Bioenerji konusunda belgeli olarak şifa seansları yapan Cenap Eryılmaz

- Ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda yenilenmek ve sıkıntılardan kurtulmak isteyen herkese uzaktan şifa seanslarına devam etmektedir.


İletişim : 0530 120 47 97

Asistan İletişim : 0537 648 00 19